Os 9936 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.17 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 14.26 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 14.33 | 14.34 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.39 | 14.40 | |||
Praha-Radotín | 14.43 | 14.43 | 2 | ||
Černošice | 14.48 | 14.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.50 | 14.51 | |||
Všenory | 14.53 | 14.54 | |||
Dobřichovice | 14.56 | 14.56 | 2 | ||
Řevnice | 15.00 | 15.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 15.03 | 15.04 | 2 | ||
Karlštejn | 15.07 | 15.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 15.11 | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci