Os 9928 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.17 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 12.26 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 12.33 | 12.34 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.39 | 12.40 | |||
Praha-Radotín | 12.43 | 12.43 | 2 | ||
Černošice | 12.48 | 12.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.50 | 12.51 | |||
Všenory | 12.53 | 12.54 | |||
Dobřichovice | 12.56 | 12.56 | 2 | ||
Řevnice | 13.00 | 13.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Karlštejn | 13.07 | 13.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.11 | 13.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy