Os 9926 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.17 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 11.26 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 11.33 | 11.34 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 11.39 | 11.40 | |||
Praha-Radotín | 11.43 | 11.43 | 2 | ||
Černošice | 11.48 | 11.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.50 | 11.51 | |||
Všenory | 11.53 | 11.54 | |||
Dobřichovice | 11.56 | 11.56 | 2 | ||
Řevnice | 12.00 | 12.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Karlštejn | 12.07 | 12.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 12.11 | 12.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök