Os 8532 | |
Řazení vlaku: 210 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 17.06 | 0.00 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 0.00 | 16.09 | |||
Rybník | 16.16 | 16.20 | lipenské | ||
Jenín | 16.25 | 16.25 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 16.31 | 16.36 | 2 | ||
Herbertov | 16.38 | 16.38 | |||
Těchoraz | 16.42 | 16.42 | |||
Vyšší Brod klášter | 16.45 | 16.47 | 3 | ||
Čertova Stěna | 16.52 | 16.52 | |||
Loučovice | 16.59 | 16.59 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 17.02 | 17.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök