R 833 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 10.29 | 0.00 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 8.03 | II | ||
Vyškov na Moravě | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Kojetín | 9.07 | 9.09 | 3 | ||
Přerov | 9.23 | 9.26 | 4 | ||
Ostrava-Svinov | 10.09 | 10.12 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.19 | 10.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci