Os 7821 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 21.39 | 0.00 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 20.20 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 20.24 | 20.25 | |||
Chrást u Plzně | 20.32 | 20.33 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 20.35 | 20.35 | |||
Ejpovice | 20.38 | 20.38 | |||
Klabava | 20.40 | 20.41 | |||
Rokycany | 20.44 | 20.46 | 4 | ||
Svojkovice | 20.51 | 20.51 | |||
Holoubkov | 20.55 | 20.55 | 4 | ||
Mýto | 20.58 | 20.59 | |||
Kařízek | 21.02 | 21.02 | 2 | ||
Zbiroh | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Cerhovice | 21.10 | 21.11 | |||
Hořovice | 21.15 | 21.16 | 3 | ||
Praskolesy | 21.20 | 21.20 | |||
Stašov | 21.23 | 21.24 | |||
Zdice | 21.27 | 21.28 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 21.31 | 21.32 | |||
Králův Dvůr | 21.34 | 21.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy