Os 7810 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + Bt283 + Bt278 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.42 | 0.00 | 2v | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 9.53 | 3 | ||
Beroun | 10.22 | 10.23 | 2 | ||
Králův Dvůr | 10.26 | 10.27 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 10.29 | 10.29 | |||
Zdice | 10.33 | 10.34 | 6 | ||
Stašov | 10.37 | 10.37 | |||
Praskolesy | 10.40 | 10.40 | |||
Hořovice | 10.44 | 10.45 | 4 | ||
Cerhovice | 10.50 | 10.51 | |||
Zbiroh | 10.55 | 10.56 | 2 | ||
Kařízek | 10.59 | 11.00 | 1/1 | ||
Mýto | 11.03 | 11.03 | |||
Holoubkov | 11.06 | 11.07 | 3 | ||
Svojkovice | 11.10 | 11.11 | |||
Rokycany | 11.15 | 11.17 | 3 | ||
Klabava | 11.21 | 11.21 | |||
Ejpovice | 11.23 | 11.24 | |||
Dýšina-Horomyslice | 11.26 | 11.27 | |||
Chrást u Plzně | 11.29 | 11.30 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 11.37 | 11.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci