Os 7806 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.38 | 0.00 | 2v | ||
Beroun | 0.00 | 6.19 | 2 | ||
Králův Dvůr | 6.22 | 6.23 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 6.25 | 6.25 | |||
Zdice | 6.29 | 6.30 | 6 | ||
Stašov | 6.33 | 6.33 | |||
Praskolesy | 6.36 | 6.36 | |||
Hořovice | 6.40 | 6.41 | 4 | ||
Cerhovice | 6.46 | 6.47 | |||
Zbiroh | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Kařízek | 6.55 | 6.56 | 1/1 | ||
Mýto | 6.59 | 6.59 | |||
Holoubkov | 7.02 | 7.03 | 3 | ||
Svojkovice | 7.06 | 7.07 | |||
Rokycany | 7.11 | 7.13 | 3 | ||
Klabava | 7.17 | 7.17 | |||
Ejpovice | 7.19 | 7.20 | |||
Dýšina-Horomyslice | 7.22 | 7.23 | |||
Chrást u Plzně | 7.25 | 7.26 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 7.33 | 7.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia