Os 7725 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.05 | 0.00 | 4 | ||
Beroun | 0.00 | 8.01 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Hýskov | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Nižbor | 8.14 | 8.14 | 2 | ||
Žloukovice | 8.19 | 8.19 | |||
Račice nad Berounkou | 8.23 | 8.23 | |||
Zbečno | 8.26 | 8.30 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 8.34 | 8.34 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 8.40 | 8.40 | 2 | ||
Křivoklát | 8.43 | 8.44 | |||
Městečko u Křivoklátu | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Pustověty | 8.51 | 8.51 | |||
Lašovice | 8.55 | 8.55 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 8.59 | 8.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster