Os 7543 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 7.08 | 0.00 | 3 | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 0.00 | 5.55 | 3 | ||
Železná Ruda centrum | 5.59 | 5.59 | |||
Železná Ruda město | 6.00 | 6.01 | |||
Špičák | 6.05 | 6.06 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 6.11 | 6.11 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 6.16 | 6.18 | |||
Zelená Lhota | 6.26 | 6.26 | |||
Dešenice | 6.33 | 6.33 | |||
Nýrsko | 6.37 | 6.44 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 6.48 | 6.48 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.52 | 6.58 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 7.03 | 7.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci