R 751 | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmsee448 + Ds952 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.45 | 0.00 | 3 | ||
Cheb | 0.00 | 4.07 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 4.30 | 4.31 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 4.38 | 4.40 | 2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 4.51 | 4.52 | 3 | ||
Stříbro | 5.20 | 5.21 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.51 | 6.08 | 2z | ||
Rokycany | 6.26 | 6.27 | 4 | ||
Hořovice | 6.48 | 6.50 | 3 | ||
Zdice | 6.58 | 6.59 | 5 | ||
Beroun | 7.07 | 7.08 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 7.37 | 7.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster