R 615 | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmrsee447 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 18.18 | 0.00 | 3 | ||
Cheb | 0.00 | 14.15 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 14.27 | 14.28 | 3 | ||
Sokolov | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Chodov | 14.53 | 14.54 | 4 | ||
Karlovy Vary | 15.05 | 15.07 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.20 | 15.21 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.43 | 15.44 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Chomutov | 15.59 | 16.01 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 16.03 | 16.04 | |||
Jirkov zastávka | 16.07 | 16.08 | |||
Most | 16.21 | 16.23 | 3 | ||
Bílina | 16.33 | 16.34 | 1 | ||
Duchcov | 16.40 | 16.41 | |||
Teplice v Čechách | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.08 | 17.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci