R 613 | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 14.18 | 0.00 | 3 | ||
Cheb | 0.00 | 10.15 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Sokolov | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Chodov | 10.53 | 10.54 | 4 | ||
Karlovy Vary | 11.05 | 11.07 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 11.20 | 11.21 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 11.43 | 11.44 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 11.49 | 11.50 | 3 | ||
Chomutov | 11.59 | 12.01 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 12.03 | 12.04 | |||
Jirkov zastávka | 12.07 | 12.08 | |||
Most | 12.21 | 12.23 | 3 | ||
Bílina | 12.33 | 12.34 | 1 | ||
Duchcov | 12.40 | 12.41 | |||
Teplice v Čechách | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.08 | 13.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy