R 612 | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + BDbmsee448 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 17.41 | 0.00 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 0.00 | 13.36 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.39 | 14.45 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Duchcov | 15.10 | 15.11 | |||
Bílina | 15.18 | 15.19 | 2 | ||
Most | 15.29 | 15.31 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 15.43 | 15.44 | |||
Odb Chomutov město | 15.47 | 15.48 | |||
Chomutov | 15.51 | 15.53 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 16.47 | 16.50 | 2/2 | ||
Chodov | 17.00 | 17.01 | 4 | ||
Sokolov | 17.12 | 17.13 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.26 | 17.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia