Os 5628 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 12.59 | 0.00 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 12.09 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.12 | 12.13 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.29 | 12.39 | 3 | ||
Předměřice nad Labem | 12.43 | 12.44 | |||
Smiřice | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Černožice | 12.52 | 12.53 | |||
Semonice | 12.55 | 12.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy