Os 4408 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 14.11 | 0.00 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 12.46 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 12.50 | 12.54 | 5 | ||
Střelice | 13.05 | 13.06 | 1 | ||
Radostice | 13.10 | 13.10 | |||
Silůvky | 13.15 | 13.15 | 3 | ||
Moravské Bránice | 13.21 | 13.25 | 3 | ||
Moravský Krumlov | 13.36 | 13.37 | 1 | ||
Rakšice | 13.41 | 13.42 | 2 | ||
Bohutice | 13.46 | 13.47 | |||
Našiměřice | 13.50 | 13.50 | |||
Miroslav | 13.54 | 13.54 | 2 | ||
Dolenice | 13.57 | 13.57 | |||
Břežany | 14.02 | 14.02 | |||
Pravice | 14.06 | 14.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci