Os 4403 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.58 | 0.00 | V | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 0.00 | 5.35 | 1 | ||
Pravice | 5.40 | 5.40 | |||
Břežany | 5.43 | 5.44 | |||
Dolenice | 5.49 | 5.49 | |||
Miroslav | 5.52 | 5.52 | 2 | ||
Bohutice | 6.00 | 6.01 | |||
Rakšice | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 6.11 | 6.12 | 1 | ||
Moravské Bránice | 6.23 | 6.28 | 2 | ||
Silůvky | 6.34 | 6.34 | 3 | ||
Radostice | 6.38 | 6.38 | |||
Střelice | 6.42 | 6.43 | 2 | ||
Střelice dolní | 6.45 | 6.45 | |||
Brno-Horní Heršpice | 6.53 | 6.53 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök