Os 4336 | |
Řazení vlaku: 842 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 7.54 | 0.00 | 2 | ||
Bojkovice | 0.00 | 7.08 | 2 | ||
Záhorovice | 7.11 | 7.11 | |||
Nezdenice | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Šumice | 7.18 | 7.19 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.22 | 7.24 | 4 | ||
Uherský Brod | 7.28 | 7.31 | 3 | ||
Havřice | 7.34 | 7.34 | |||
Hradčovice | 7.38 | 7.38 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.43 | 7.43 | |||
Vésky | 7.46 | 7.46 | |||
Kunovice | 7.50 | 7.50 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster