Os 4333 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 9.27 | 0.00 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 8.11 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 8.17 | 8.24 | 3 | ||
Kunovice | 8.26 | 8.26 | |||
Vésky | 8.44 | 8.44 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.47 | 8.48 | |||
Hradčovice | 8.52 | 8.52 | 2 | ||
Havřice | 8.57 | 8.57 | |||
Uherský Brod | 9.00 | 9.03 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.07 | 9.08 | 3 | ||
Šumice | 9.11 | 9.12 | |||
Nezdenice | 9.15 | 9.15 | 3 | ||
Záhorovice | 9.19 | 9.19 | |||
Bojkovice | 9.23 | 9.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök