Os 4307 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 15.41 | 0.00 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 0.00 | 14.13 | 4 | ||
Kunovice | 14.14 | 14.14 | |||
Vésky | 14.21 | 14.21 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 14.24 | 14.24 | |||
Hradčovice | 14.28 | 14.31 | 2 | ||
Havřice | 14.36 | 14.36 | |||
Uherský Brod | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 14.44 | 14.45 | 3 | ||
Šumice | 14.49 | 14.49 | |||
Nezdenice | 14.52 | 14.53 | 3 | ||
Záhorovice | 14.56 | 14.57 | |||
Bojkovice | 15.00 | 15.01 | 3 | ||
Bojkovice město | 15.04 | 15.04 | |||
Pitín zastávka | 15.08 | 15.09 | |||
Hostětín | 15.17 | 15.17 | |||
Slavičín | 15.23 | 15.23 | 3 | ||
Divnice | 15.27 | 15.27 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.29 | 15.30 | 3 | ||
Popov | 15.35 | 15.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci