Os 3447 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 22.10 | 0.00 | 2 | ||
Opava východ | 0.00 | 21.40 | 1 | ||
Opava-Komárov | 21.44 | 21.44 | |||
Štítina | 21.47 | 21.48 | 2 | ||
Mokré Lazce | 21.50 | 21.50 | |||
Lhota u Opavy | 21.52 | 21.52 | |||
Háj ve Slezsku | 21.55 | 21.55 | 3 | ||
Jilešovice | 21.59 | 21.59 | |||
Děhylov | 22.02 | 22.02 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 22.07 | 22.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia