Os 3446 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 21.22 | 0.00 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 20.48 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 20.51 | 20.51 | 1 | ||
Děhylov | 20.55 | 20.58 | 1 | ||
Jilešovice | 21.01 | 21.01 | |||
Háj ve Slezsku | 21.04 | 21.05 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 21.09 | 21.09 | |||
Mokré Lazce | 21.11 | 21.11 | |||
Štítina | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Opava-Komárov | 21.17 | 21.18 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster