Os 3425 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 18.44 | 0.00 | 1 | ||
Opava východ | 0.00 | 17.29 | 1 | ||
Opava-Komárov | 17.33 | 17.33 | 1/3 | ||
Štítina | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Mokré Lazce | 17.40 | 17.40 | |||
Lhota u Opavy | 17.41 | 17.41 | |||
Háj ve Slezsku | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Jilešovice | 17.49 | 17.49 | |||
Děhylov | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 18.00 | 18.20 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 18.37 | 18.37 | 1 | ||
Šenov | 18.40 | 18.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy