Os 3401 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 5.34 | 0.00 | 1 | ||
Opava východ | 0.00 | 4.30 | 1 | ||
Opava-Komárov | 4.34 | 4.34 | 1/3 | ||
Štítina | 4.38 | 4.39 | 2 | ||
Mokré Lazce | 4.41 | 4.41 | |||
Lhota u Opavy | 4.42 | 4.42 | |||
Háj ve Slezsku | 4.46 | 4.47 | 3 | ||
Jilešovice | 4.50 | 4.50 | |||
Děhylov | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 4.58 | 4.59 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 5.02 | 5.08 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 5.14 | 5.15 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.19 | 5.22 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 5.27 | 5.27 | 1 | ||
Šenov | 5.30 | 5.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci