Os 3305 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.30 | 0.00 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 5.06 | 2 | ||
Huštěnovice | 5.10 | 5.11 | 2 | ||
Spytihněv | 5.14 | 5.14 | |||
Napajedla | 5.17 | 5.17 | 2/3 | ||
Otrokovice | 5.21 | 5.22 | 2/4 | ||
Tlumačov | 5.27 | 5.27 | 1 | ||
Záhlinice | 5.31 | 5.31 | |||
Hulín | 5.34 | 5.42 | 1/1 | ||
Břest | 5.45 | 5.46 | |||
Říkovice | 5.48 | 5.49 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 5.52 | 5.52 | |||
Přerov | 5.57 | 6.05 | 3 | ||
Prosenice | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 6.13 | 6.13 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Drahotuše | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 6.28 | 6.30 | 3/2 | ||
Bělotín | 6.34 | 6.34 | |||
Polom | 6.38 | 6.38 | 1/1 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.43 | 6.43 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Hladké Životice | 6.51 | 6.51 | |||
Studénka | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Jistebník | 7.02 | 7.03 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 7.06 | 7.06 | |||
Ostrava-Svinov | 7.10 | 7.13 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 7.17 | 7.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.20 | 7.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster