Os 3303 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Petrovice u Karviné | 7.19 | 0.00 | 1/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 5.00 | |||
Grygov | 5.04 | 5.05 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 5.09 | 5.10 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.13 | 5.13 | |||
Přerov | 5.19 | 5.35 | 1 | ||
Prosenice | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 5.43 | 5.43 | |||
Lipník nad Bečvou | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Drahotuše | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 5.58 | 6.00 | 3/2 | ||
Bělotín | 6.04 | 6.04 | |||
Polom | 6.08 | 6.08 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.13 | 6.13 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Hladké Životice | 6.21 | 6.21 | |||
Studénka | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Jistebník | 6.32 | 6.33 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 6.36 | 6.36 | |||
Ostrava-Svinov | 6.40 | 6.43 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 6.47 | 6.47 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.50 | 6.52 | |||
Bohumín | 7.00 | 7.02 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 7.06 | 7.06 | |||
Dětmarovice | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Závada | 7.14 | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök