Os 2404 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.57 | 0.00 | 3 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 0.00 | 9.14 | 1 | ||
Svádov | 9.19 | 9.19 | |||
Valtířov | 9.22 | 9.22 | |||
Velké Březno | 9.24 | 9.25 | 3 | ||
Malé Březno nad Labem | 9.27 | 9.27 | |||
Těchlovice | 9.31 | 9.32 | |||
Boletice nad Labem | 9.36 | 9.36 | 2 | ||
Křešice u Děčína | 9.40 | 9.40 | |||
Děčín-Staré Město | 9.42 | 9.42 | |||
Děčín východ | 9.47 | 9.53 | 1 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy