Os 2205 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.05 | 0.00 | |||
Veselí nad Moravou | 0.00 | 7.31 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 7.41 | 7.46 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.48 | 7.48 | |||
Kunovice zastávka | 7.52 | 7.52 | |||
Uherské Hradiště | 7.57 | 7.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster