Os 19920 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 21.39 | 0.00 | 1A | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 20.39 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 20.44 | 20.45 | 1 | ||
Praha-Holyně | 20.50 | 20.51 | |||
Praha-Řeporyje | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Zbuzany | 21.01 | 21.02 | |||
Rudná u Prahy | 21.07 | 21.08 | 4 | ||
Nučice | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Nučice zastávka | 21.16 | 21.17 | |||
Loděnice | 21.23 | 21.24 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 21.29 | 21.30 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 21.35 | 21.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy