Os 19908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.55 | 0.00 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 15.06 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 15.11 | 15.11 | |||
Praha-Holyně | 15.15 | 15.15 | |||
Praha-Řeporyje | 15.19 | 15.19 | 2 | ||
Zbuzany | 15.23 | 15.23 | |||
Rudná u Prahy | 15.27 | 15.28 | 3 | ||
Nučice | 15.32 | 15.33 | 2 | ||
Nučice zastávka | 15.35 | 15.35 | |||
Loděnice | 15.41 | 15.41 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 15.46 | 15.46 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 15.51 | 15.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök