Os 19905 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 7.29 | 0.00 | 3 | ||
Beroun | 0.00 | 6.38 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 6.40 | 6.40 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.46 | 6.46 | 2 | ||
Loděnice | 6.51 | 6.51 | 2 | ||
Nučice zastávka | 6.57 | 6.57 | |||
Nučice | 6.59 | 7.04 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 7.08 | 7.08 | 4 | ||
Zbuzany | 7.12 | 7.12 | |||
Praha-Řeporyje | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Praha-Holyně | 7.20 | 7.20 | |||
Praha-Hlubočepy | 7.23 | 7.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster