Sp 1953 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 12.34 | 0.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 11.05 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 11.18 | 11.19 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 11.27 | 11.31 | 4 | ||
Čestice | 11.37 | 11.37 | |||
Častolovice | 11.40 | 11.41 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 11.44 | 11.44 | |||
Doudleby nad Orlicí | 11.49 | 11.50 | 4 | ||
Záměl | 11.54 | 11.54 | |||
Potštejn | 11.58 | 12.05 | 2 | ||
Sopotnice | 12.08 | 12.09 | |||
Litice nad Orlicí | 12.13 | 12.14 | 3 | ||
Bohousová | 12.17 | 12.17 | |||
Žamberk | 12.24 | 12.25 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 12.30 | 12.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci