Sp 1873 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 19.46 | 0.00 | 4 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 17.33 | |||
Nový Bydžov | 17.41 | 17.42 | |||
Smidary | 17.47 | 17.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 17.52 | 17.53 | |||
Ostroměř | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Nová Paka město | 18.21 | 18.22 | |||
Stará Paka | 18.26 | 18.40 | |||
Roztoky u Jilemnice | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Horní Branná | 19.05 | 19.06 | |||
Kunčice nad Labem | 19.09 | 19.10 | 4 | ||
Hostinné město | 19.18 | 19.19 | |||
Hostinné | 19.22 | 19.23 | 4 | ||
Pilníkov | 19.31 | 19.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia