Vlak 1791 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Braník | 17.46 | 0.00 | 4 | ||
Lužná u Rakovníka | 0.00 | 14.38 | 2 | ||
Rakovník | 14.52 | 15.05 | 4 | ||
Křivoklát | 15.21 | 15.31 | |||
Beroun | 16.06 | 16.29 | 2 | ||
Praha-Smíchov | 17.07 | 17.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster