Sp 1600 | |
Řazení vlaku: 163 + Aee147 + WR851 + 6xBee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 5.58 | 0.00 | 2 | ||
Bohumín | 0.00 | 4.53 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 5.01 | 5.03 | |||
Ostrava-Svinov | 5.09 | 5.11 | 4 | ||
Studénka | 5.20 | 5.21 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 5.28 | 5.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy