Os 15410 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 10.22 | 0.00 | 3 | ||
Jaroměř | 0.00 | 9.10 | 3 | ||
Rychnovek | 9.15 | 9.15 | |||
Velká Jesenice | 9.20 | 9.20 | |||
Česká Skalice | 9.23 | 9.32 | 2 | ||
Starkoč | 9.38 | 9.39 | 4 | ||
Řešetova Lhota | 9.42 | 9.42 | |||
Olešnice | 9.46 | 9.46 | |||
Červený Kostelec | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 9.54 | 9.54 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 9.57 | 9.57 | |||
Malé Svatoňovice | 10.00 | 10.01 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 10.04 | 10.04 | |||
Suchovršice | 10.07 | 10.07 | |||
Bohuslavice nad Úpou | 10.11 | 10.11 | |||
Trutnov-Poříčí | 10.15 | 10.15 | 2 | ||
Trutnov střed | 10.17 | 10.18 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia