Os 15003 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.26 | 0.00 | 1A | ||
Litomyšl | 0.00 | 5.34 | 1 | ||
Litomyšl zastávka | 5.37 | 5.38 | |||
Litomyšl-Nedošín | 5.41 | 5.41 | |||
Tržek | 5.45 | 5.45 | |||
Řídký | 5.47 | 5.48 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 5.51 | 5.52 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 5.54 | 5.55 | 2 | ||
Hrušová | 5.57 | 5.57 | |||
Džbánov | 6.01 | 6.01 | |||
Vysoké Mýto město | 6.06 | 6.08 | |||
Vysoké Mýto | 6.11 | 6.13 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 6.17 | 6.18 | |||
Dvořisko | 6.21 | 6.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy