Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:40 | | 8360 | Veselí nad Lužnicí (4:10) | | - / 2 |
| 4:44 | 8361 | | Veselí nad Lužnicí (5:13) | - / 2 |
| 4:52 | 8380 | | Horní Cerekev (5:38) | - / 3 |
4:42 | 5:40 | 8321 | Horní Cerekev (3:57) | Veselí nad Lužnicí (6:12) | - / 3 |
| 5:40 | 1660 | | České Budějovice (6:53) | - / 3 |
6:12 | | 8362 | Veselí nad Lužnicí (5:38) | | - / 2 |
6:40 | 6:42 | R 660 | Jihlava (5:24) | Plzeň hlavní nádraží (9:55) | - / 2 |
7:14 | 7:16 | R 667 | Strakonice (5:09) | Brno hlavní nádraží (10:34) | - / 2 |
7:13 | 7:17 | 8301 | Havlíčkův Brod (4:46) | Veselí nad Lužnicí (7:56) | - / 3 |
7:35 | 7:37 | 8300 | České Budějovice (5:23) | Havlíčkův Brod (9:52) | - / 2 |
8:08 | | 8364 | Veselí nad Lužnicí (7:38) | | - / 2 |
| 8:40 | 8363 | | Veselí nad Lužnicí (9:16) | - / 4 |
9:12 | | 8381 | Horní Cerekev (8:26) | | - / 2 |
9:14 | 9:16 | R 669 | Plzeň hlavní nádraží (6:07) | Brno hlavní nádraží (12:34) | - / 2 |
| 9:51 | 8365 | | Veselí nad Lužnicí (10:22) | - / 4 |
10:08 | | 8366 | Veselí nad Lužnicí (9:33) | | - / 2 |
10:40 | 10:41 | R 662 | Bohumín (4:08) | Plzeň hlavní nádraží (13:55) | - / 2 |
11:23 | 11:37 | 8303 | Jihlava (9:48) | Veselí nad Lužnicí (12:15) | - / 2 |
| 11:39 | 8382 | | Horní Cerekev (12:25) | - / 3 |
11:57 | | 8232 | České Budějovice (10:15) | | - / 2 |
| 12:55 | 8367 | | České Budějovice (14:37) | - / 2 |
13:14 | 13:16 | R 665 | Plzeň hlavní nádraží (10:07) | Brno hlavní nádraží (16:34) | - / 2 |
13:34 | 13:36 | 8302 | Veselí nad Lužnicí (12:58) | Havlíčkův Brod (15:53) | - / 2 |
13:48 | 13:59 | 8305 | Havlíčkův Brod (11:37) | Veselí nad Lužnicí (14:31) | - / 2 |
| 14:18 | 8304 | | Havlíčkův Brod (16:55) | - / 2 |
14:40 | 14:42 | R 664 | Brno hlavní nádraží (11:25) | Plzeň hlavní nádraží (17:55) | - / 2 |
15:14 | 15:16 | R 661 | Plzeň hlavní nádraží (12:07) | Brno hlavní nádraží (18:34) | - / 2 |
15:31 | 15:33 | 8306 | Veselí nad Lužnicí (14:56) | Havlíčkův Brod (17:52) | - / 2 |
15:49 | 15:56 | 8307 | Havlíčkův Brod (13:14) | Veselí nad Lužnicí (16:28) | - / 2 |
| 16:18 | 8308 | | Dobronín (18:20) | - / 2 |
16:25 | | 8309 | Havlíčkův Brod (14:20) | | - / 2 |
16:40 | 16:42 | R 666 | Brno hlavní nádraží (13:25) | Plzeň hlavní nádraží (19:55) | - / 2 |
17:14 | 17:16 | R 663 | Plzeň hlavní nádraží (14:07) | Bohumín (23:37) | - / 2 |
17:47 | 17:50 | 8311 | Havlíčkův Brod (15:12) | Veselí nad Lužnicí (18:22) | - / 2 |
17:49 | 17:54 | 8310 | Veselí nad Lužnicí (17:18) | Havlíčkův Brod (20:03) | - / 2 |
18:40 | 18:41 | R 668 | Brno hlavní nádraží (15:25) | Plzeň hlavní nádraží (21:55) | - / 2 |
18:58 | 19:00 | 8313 | Havlíčkův Brod (16:14) | Veselí nad Lužnicí (19:33) | - / 2 |
19:18 | 19:51 | 8320 | Veselí nad Lužnicí (18:38) | Horní Cerekev (20:37) | - / 2 |
20:14 | | 8368 | Veselí nad Lužnicí (19:40) | | - / 3 |
| 20:45 | 8369 | | Veselí nad Lužnicí (21:17) | - / 3 |
21:28 | 21:29 | 8323 | Horní Cerekev (20:43) | České Velenice (23:41) | - / 2 |
22:01 | | 8370 | Veselí nad Lužnicí (21:27) | | - / 3 |
| 22:19 | 8371 | | Veselí nad Lužnicí (22:54) | - / 3 |
22:53 | 22:54 | 8238 | České Budějovice (21:33) | Horní Cerekev (23:40) | - / 2 |
23:40 | | 8372 | Veselí nad Lužnicí (23:10) | | - / 2 |