R 666 | |
Řazení vlaku: 754 + AB349 + BDs450 + BDbmsee448 + B255 + 2xBp282 + B249 + Bp282 Detail řazení » | |
Poznámky: Z Jihlavy do Českých Budějovic v obráceném řadění |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 13:25 | V/- | |||
Náměšť nad Oslavou | 14:13 | 14:14 | -/3 | 2 spoje | |
Třebíč | 14:37 | 14:38 | -/2 | 4 spoje | |
Okříšky | 14:51 | 14:51 | 1/2 | 5 spojů | |
Jihlava | 15:18 | 15:24 | 6 spojů | ||
Jihlava město | 15:27 | 15:28 | -/2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 15:41 | 15:42 | -/4 | 4 spoje | |
Horní Cerekev | 15:58 | 16:00 | -/3 | 4 spoje | |
Počátky-Žirovnice | 16:17 | 16:18 | -/3 | ||
Jindřichův Hradec | 16:40 | 16:42 | -/2 | 1 spoj | |
Kardašova Řečice | 16:57 | 17:02 | -/2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 17:17 | 17:20 | -/1 | 3 spoje | |
České Budějovice | 17:49 | 17:57 | 3/- | 4 spoje | |
Hluboká nad Vltavou | 18:05 | 18:05 | -/2 | ||
Číčenice | 18:21 | 18:22 | -/2 | 2 spoje | |
Protivín | 18:28 | 18:29 | -/3 | 3 spoje | |
Ražice | 18:36 | 18:36 | -/3 | 4 spoje | |
Strakonice | 18:47 | 18:48 | -/3 | 4 spoje | |
Horažďovice předměstí | 19:05 | 19:06 | -/5 | 2 spoje | |
Nepomuk | 19:25 | 19:26 | -/4 | 3 spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 19:55 | 4/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci