Těchoraz
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4.08.00 | 4.08.00 | 18871 | Loučovice (3.53) | Rybník (4.26) | jede v , nejede 27. - 31.XII. | |
4.54.30 | 4.54.30 | 18870 | Rybník (4.37) | Lipno nad Vltavou (5.16) | jede v , nejede 27. - 31.XII. | |
5.49.00 | 5.49.00 | 18803 | Lipno nad Vltavou (5.27) | České Budějovice (7.17) | jede v | |
5.49.00 | 5.49.00 | 18803 | Vyšší Brod klášter (5.46) | České Budějovice (7.17) | jede v (6) a , nejede 25.XII., 1.I. | |
7.21.30 | 7.21.30 | 18852 | Rybník (7.04) | Lipno nad Vltavou (7.45) | nejede 25.XII., 1.I. | |
8.36.00 | 8.36.00 | 18853 | Lipno nad Vltavou (8.14) | Rybník (8.54) | nejede 25.XII., 1.I. | |
9.21.30 | 9.21.30 | 18854 | Rybník (9.04) | Lipno nad Vltavou (9.45) | ||
10.36.00 | 10.36.00 | 18855 | Lipno nad Vltavou (10.14) | Rybník (10.54) | ||
10.49.00 | 10.49.00 | 18800 | České Budějovice (9.10) | Loučovice (11.06) | ||
11.21.30 | 11.21.30 | 18856 | Rybník (11.04) | Lipno nad Vltavou (11.45) | ||
11.29.00 | 11.29.00 | 18805 | Loučovice (11.12) | České Budějovice (12.50) | ||
12.36.00 | 12.36.00 | 18857 | Lipno nad Vltavou (12.14) | Rybník (12.54) | ||
13.21.30 | 13.21.30 | 18858 | Rybník (13.04) | Lipno nad Vltavou (13.45) | ||
14.36.00 | 14.36.00 | 18859 | Lipno nad Vltavou (14.14) | Rybník (14.54) | ||
14.49.00 | 14.49.00 | 18802 | České Budějovice (13.09) | Loučovice (15.06) | ||
15.21.30 | 15.21.30 | 18860 | Rybník (15.04) | Lipno nad Vltavou (15.45) | ||
15.29.00 | 15.29.00 | 18807 | Loučovice (15.12) | České Budějovice (16.50) | ||
16.36.00 | 16.36.00 | 18861 | Lipno nad Vltavou (16.14) | Rybník (16.54) | ||
16.49.00 | 16.49.00 | 18804 | České Budějovice (15.10) | Loučovice (17.06) | jede v | |
17.20.30 | 17.20.30 | 18862 | Rybník (17.03) | Lipno nad Vltavou (17.44) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. | |
17.28.00 | 17.28.00 | 18809 | Loučovice (17.12) | České Budějovice (18.47) | jede v | |
18.36.00 | 18.36.00 | 18863 | Lipno nad Vltavou (18.14) | Rybník (18.54) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. | |
18.49.00 | 18.49.00 | 18806 | České Budějovice (17.09) | Lipno nad Vltavou (19.14) | ||
19.21.30 | 19.21.30 | 18864 | Rybník (19.04) | Lipno nad Vltavou (19.57) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. | |
19.45.30 | 19.45.30 | 3883 | Lipno nad Vltavou (19.19) | Summerau (20.24) | ||
20.45.30 | 20.45.30 | 18865 | Lipno nad Vltavou (20.23) | Rybník (21.03) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. | |
21.53.30 | 21.53.30 | 18866 | Rybník (21.36) | Vyšší Brod klášter (21.57) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci