Čestice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
5:04 | 5:04 | 20200 | Hradec Králové hl.n. (4.30) | Rychnov nad Kněžnou (5.21) | 13 | |
5:20 | 5:20 | 5140 | Potštejn (4.58) | Hronov (6.50) | 14 | |
5:37 | 5:37 | 15201 | Náchod (4.33) | Letohrad (6.28) | 15 | |
5:45 | 5:45 | 25221 | Rokytnice v Orlických horách (4.51) | Týniště nad Orlicí (5.52) | 16 | |
6:20 | 6:21 | R 790 | Letohrad (5.32) | Praha hl.n. (8.45) | 17 | |
6:37 | 6:37 | 20202 | Hradec Králové hl.n. (6.02) | Rychnov nad Kněžnou (6.58) | 18 | |
6:37 | 6:37 | 15203 | Týniště nad Orlicí (6.30) | Letohrad (7.31) | 19 | |
6:47 | 6:47 | 20201 | Solnice (6.16) | Dobruška (7.32) | 20 | |
7:15 | 7:15 | 20204 | Týniště nad Orlicí (7.08) | Rychnov nad Kněžnou zastávka (7.41) | 21 | |
7:22 | 7:22 | 15222 | Doudleby nad Orlicí (7.11) | Týniště nad Orlicí (7.29) | 22 | |
7:23 | 7:23 | 5143 | Rokytnice v Orlických horách (6.28) | Náchod (8.40) | 23 | |
7:37 | 7:37 | Sp 1949 | Pardubice hl.n. (6.33) | Letohrad (8.31) | 24 | |
7:44 | 7:45 | 15204 | Letohrad (6.48) | Hradec Králové hl.n. (8.36) | 25 | |
8:21 | 8:22 | Sp 1948 | Letohrad (7.34) | Hradec Králové hl.n. (8.54) | 26 | |
8:39 | 8:39 | 5145 | Hronov (7.10) | Doudleby nad Orlicí (8.56) | 27 | |
9:21 | 9:22 | Sp 1950 | Letohrad (8.34) | Hradec Králové hl.n. (9.54) | ||
9:37 | 9:37 | Sp 1951 | Hradec Králové hl.n. (9.05) | Letohrad (10.26) | 28 | |
10:20 | 10:20 | 15224 | Doudleby nad Orlicí (10.06) | Týniště nad Orlicí (10.28) | (; | |
10:39 | 10:39 | 5147 | Náchod (9.21) | Doudleby nad Orlicí (10.53) | (; | |
11:21 | 11:21 | 15226 | Doudleby nad Orlicí (11.06) | Týniště nad Orlicí (11.29) | (; | |
11:37 | 11:37 | Sp 1953 | Hradec Králové hl.n. (11.05) | Letohrad (12.31) | 28 | |
12:21 | 12:22 | Sp 1952 | Letohrad (11.34) | Hradec Králové hl.n. (12.54) | ||
12:39 | 12:39 | 15225 | Týniště nad Orlicí (12.32) | Doudleby nad Orlicí (12.53) | ||
13:12 | 13:12 | 15227 | Hradec Králové hl.n. (12.24) | Doudleby nad Orlicí (13.28) | 29 | |
13:20 | 13:20 | 5146 | Doudleby nad Orlicí (13.06) | Police nad Metují (14.58) | 30 | |
13:37 | 13:37 | Sp 1955 | Hradec Králové hl.n. (13.05) | Letohrad (14.31) | 28 | |
13:44 | 13:44 | 15228 | Doudleby nad Orlicí (13.30) | Týniště nad Orlicí (13.52) | 31 | |
14:14 | 14:14 | 15229 | Týniště nad Orlicí (14.07) | Doudleby nad Orlicí (14.30) | 29 | |
14:21 | 14:22 | Sp 1954 | Letohrad (13.34) | Hradec Králové hl.n. (14.54) | ||
14:39 | 14:39 | 15205 | Náchod (13.21) | Letohrad (15.53) | 32 | |
14:47 | 14:47 | 20203 | Solnice (14.19) | Týniště nad Orlicí (14.55) | 33 | |
15:13 | 15:13 | 20206 | Týniště nad Orlicí (15.06) | Rychnov nad Kněžnou (15.33) | 21 | |
15:20 | 15:20 | 15206 | Letohrad (14.32) | Náchod (16.39) | 34 | |
15:37 | 15:37 | Sp 1957 | Hradec Králové hl.n. (15.05) | Letohrad (16.31) | 28 | |
15:44 | 15:44 | 15232 | Doudleby nad Orlicí (15.30) | Týniště nad Orlicí (15.52) | 21 | |
16:14 | 16:14 | 15233 | Týniště nad Orlicí (16.07) | Doudleby nad Orlicí (16.30) | 29 | |
16:21 | 16:22 | Sp 1956 | Letohrad (15.34) | Hradec Králové hl.n. (16.54) | ||
16:39 | 16:39 | 5151 | Police nad Metují (15.01) | Doudleby nad Orlicí (16.55) | 35 | |
16:46 | 16:46 | 15234 | Doudleby nad Orlicí (16.32) | Týniště nad Orlicí (16.53) | 31 | |
17:15 | 17:15 | 15235 | Týniště nad Orlicí (17.08) | Doudleby nad Orlicí (17.28) | 29 | |
17:21 | 17:21 | 15208 | Letohrad (16.35) | Náchod (18.39) | 36 | |
17:37 | 17:37 | R 791 | Praha hl.n. (15.10) | Letohrad (18.31) | 37 | |
18:21 | 18:22 | Sp 1958 | Letohrad (17.34) | Hradec Králové hl.n. (18.54) | ||
18:39 | 18:39 | 5153 | Náchod (17.21) | Doudleby nad Orlicí (18.53) | 10 | |
19:20 | 19:20 | 15236 | Doudleby nad Orlicí (19.06) | Týniště nad Orlicí (19.28) | 38 | |
19:36 | 19:36 | Sp 1959 | Hradec Králové hl.n. (19.05) | Jablonné nad Orlicí (20.42) | 39 | |
20:21 | 20:21 | 20205 | Rychnov nad Kněžnou (20.02) | Hradec Králové hl.n. (20.54) | 40 | |
20:39 | 20:39 | 15237 | Týniště nad Orlicí (20.32) | Doudleby nad Orlicí (20.53) | 38 | |
21:20 | 21:20 | 15240 | Doudleby nad Orlicí (21.06) | Týniště nad Orlicí (21.28) | 41 | |
21:39 | 21:39 | 15239 | Hradec Králové hl.n. (21.04) | Doudleby nad Orlicí (21.53) | 42 | |
22:48 | 22:48 | 20207 | Solnice (22.20) | Hradec Králové hl.n. (23.22) | 43 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 (; jede v (W); 14 (; Potštejn-Doudleby nad Orlicí jede v (W); Doudleby nad Orlicí-Náchod jede v (W), (E) a 1., 8.V., 5.VII., nejede 6.VII.; Náchod-Hronov jede v (W), nejede 27. – 31.XII., 1.VII. – 30.VIII.; 15 (; Náchod-Týniště nad Orlicí jede v (W); Týniště nad Orlicí-Doudleby nad Orlicí jede v (W), (E) a 1., 8.V., 5.VII., nejede 6.VII.; Doudleby nad Orlicí-Letohrad nejede 25.XII., 1.I.; 16 (; Rokytnice v Orlických horách-Doudleby nad Orlicí jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; Doudleby nad Orlicí-Týniště nad Orlicí jede v (W) 17 Letohrad-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 18 (; Hradec Králové hl.n.-Častolovice jede v (E) a (X); 19 Týniště nad Orlicí-Častolovice jede v (W); Častolovice-Doudleby nad Orlicí nejede 25., 26.XII., 1.I.; Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (W) 20 Solnice-Týniště nad Orlicí jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; Týniště nad Orlicí-Dobruška jede v (W), nejede 27.XII. – 2.I., 1.II., 28., 29.III., 1.VII. – 30.VIII., 29., 30.X. 21 jede v (W), nejede 27. – 31.XII., 1.VII. – 30.VIII. 22 (; jede v (E) a (X); 23 Rokytnice v Orlických horách-Týniště nad Orlicí jede v (W); 24 (0); Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (E) a (X); 25 jede v (W); 26 Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v (E) a (X), nejede 25.XII.; Doudleby nad Orlicí-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII.; 27 (; Hronov-Náchod jede v (W), nejede 27. – 31.XII., 1.VII. – 30.VIII.; 28 (0); 29 (; (0); jede v (W), nejede 27. – 31.XII., 1.VII. – 30.VIII. 30 (; Náchod-Police nad Metují jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; 31 (; jede v (W), nejede 27. – 31.XII., 1.VII. – 30.VIII. 32 Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (W); 33 (; jede v (W), nejede 27. – 31.XII. 34 Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v (W) 35 (; Police nad Metují-Náchod jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; 36 Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v (W); 37 Hradec Králové hl.n.-Letohrad nejede 24., 31.XII.; 38 (; nejede 24., 31.XII. 39 Hradec Králové hl.n.-Letohrad nejede 24.XII.; Letohrad-Jablonné nad Orlicí jede v (W), nejede 27.XII. – 2.I.; 40 (; nejede 24., 31.XII.; 41 (; nejede 24., 25., 31.XII. 42 (; nejede 24., 25., 31.XII.; 43 (; jede v (W), nejede 27. – 31.XII.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci