Česká Třebová
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
2:01 | 2:02 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | 1 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jíz |
|
2:04 | 2:05 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | 2 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
3:56 | 3:58 | R 470 | Budapest-Keleti pu. (19:40) | Praha hl.n. (6:22) | 1 | Amicus Budapest-Keleti pu.-Břeclav jede 29./30.V. – 29./30.IX.; ? Břeclav – Přerov kromě 30.V. – 30.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Budapest-Keleti pu. – Břeclav;Břeclav – Přerov 30.V. – 30.IX.;Přerov – Praha hl.n.; (° |
|
4:40 | 24740 | Moravská Třebová (4:03) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
4:47 | 5041 | Choceň (4:18) | 4 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
4:47 | 4:48 | R 200 | Kraków Główny (22:15) | Praha hl.n. (6:54) | 1 | Silesia ; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n. |
|
4:51 | Sp 1971 | Brno hl.n. (6:11) | 4 | jede v | |||
4:51 | 14701 | Skalice nad Svitavou (7:36) | 2 | jede v | |||
4:52 | 5010 | Pardubice hl.n. (6:00) | 3 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |||
4:58 | 15301 | Svitavy (5:16) | 4 | jede v | |||
5:05 | 3711 | Přerov (6:51) | 2 | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
5:07 | 5:09 | R 862 | Svitavy (4:56) | Praha hl.n. (7:22) | 4 | jede v ; | |
5:10 | 23701 | Lanškroun (5:32) | 3 | Česká Třebová-Rudoltice v Čechách jede v a 27.XII., 13.IV., 6.VII., 28.IX.; Rudoltice v Čechách-Lanškroun nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
5:31 | 3780 | Zábřeh na Moravě (4:55) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
5:33 | 4760 | Letovice (4:51) | 4 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
5:40 | 5011 | Pardubice hl.n. (4:37) | 3 | Pardubice hl.n.-Choceň jede v ; Choceň-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |||
5:40 | 24730 | Chornice (4:31) | 3 | Chornice-Moravská Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Moravská Třebová-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
5:43 | 5:44 | IC 570 | Brno hl.n. (4:41) | Praha-Holešovice (7:29) | 4 | Brněnský drak jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., kromě 27.XII., 19.VI. – 4.IX.; v , a 24.XII., 1., 8. |
|
5:51 | 23703 | Lanškroun (6:14) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
5:51 | Sp 1973 | Brno hl.n. (7:11) | 4 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
5:52 | 5:58 | Ex 520 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:14) | Praha hl.n. (7:54) | 1 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ; | |
6:00 | 6:02 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:08) | Žilina (10:13) | 2 | Beskyd | |
5:56 | 6:02 | R 864 | Brno hl.n. (4:44) | Praha hl.n. (8:22) | 3 | Petrov jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
6:05 | 5012 | Přelouč (7:25) | 3 | ; Česká Třebová-Pardubice hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; | |||
6:10 | 3713 | Přerov (7:54) | 2 | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
6:14 | 4763 | Letovice (6:59) | 4 | ||||
6:16 | 23702 | Lanškroun (5:54) | 3 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
6:18 | 4762 | Letovice (5:31) | 3 | Letovice-Svitavy jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Svitavy-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
6:19 | 24742 | Moravská Třebová (5:40) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
6:23 | Sp 1852 | Hradec Králové hl.n. (7:53) | 3 | Orlice Česká Třebová-Choceň jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Choceň-Hradec Králové hl.n. jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; |
|||
6:25 | 23705 | Lanškroun (6:50) | 3 | ; jede v | |||
6:28 | 6:30 | R 442 | Humenné (19:59) | Praha hl.n. (8:30) | 1 | Šírava ; ; ; ; ; ; ; |
|
6:30 | 14703 | Skalice nad Svitavou (8:33) | 2 | Česká Třebová-Chornice jede v a | |||
6:32 | 5013 | Kolín (4:20) | 3 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |||
6:40 | 23704 | Lanškroun (6:19) | 1 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
6:43 | 6:44 | EC 176 | Brno hl.n. (5:41) | Hamburg-Altona (15:40) | 4 | Alois Negrelli Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
6:46 | 3700 | Přerov (5:00) | 2 | Zábřeh na Moravě-Česká Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
6:43 | 6:47 | R 625 | Pardubice hl.n. (6:00) | Vsetín (9:14) | 2 | Vsacan ; ; ; |
|
6:49 | 15303 | Svitavy (7:03) | 4 | ; jede v , nejede 27.XII. | |||
6:51 | 24741 | Moravská Třebová (7:32) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
6:51 | 23707 | Lanškroun (7:17) | 2 | ; jede v a | |||
6:51 | Sp 1975 | Brno hl.n. (8:11) | 4 | jede v | |||
6:52 | 6:53 | Ex 522 | Zlín střed (5:00) | Praha hl.n. (8:54) | 1 | nejede 25.XII., 1.I.; | |
7:04 | 7:06 | Ex 527 | Praha hl.n. (5:08) | Luhačovice (9:41) | 2 | Mojmír | |
7:10 | 7:11 | EC 345 | Praha hl.n. (5:28) | Beograd (20:31) | 4 | Avala ; ; Praha hl.n. – Beograd |
|
7:09 | 7:11 | R 620 | Vsetín (4:50) | Praha hl.n. (9:22) | 1 | Matalík Vsetín-Olomouc hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|
7:00 | 7:13 | 5015 | Přelouč (5:29) | Svitavy (7:29) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |
7:14 | 23706 | Lanškroun (6:54) | 1 | jede v | |||
7:16 | 7:18 | 5000 | Letovice (6:35) | Pardubice hl.n. (8:21) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |
7:21 | Sp 1853 | Chlumec nad Cidlinou (5:31) | 4 | Orlice Chlumec nad Cidlinou-Hradec Králové hl.n. jede v ; Choceň-Česká Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; |
|||
7:25 | 23709 | Lanškroun (7:50) | 1 | Česká Třebová-Rudoltice v Čechách jede v ; Rudoltice v Čechách-Lanškroun jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
7:40 | 14700 | Skalice nad Svitavou (5:20) | 3 | Skalice nad Svitavou-Chornice jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Chornice-Česká Třebová nejede 25.XII., 1.I. | |||
7:43 | 23708 | Lanškroun (7:20) | 1 | Lanškroun-Rudoltice v Čechách jede v a ; Rudoltice v Čechách-Česká Třebová jede v a 27.XII., nejede 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI. | |||
7:46 | 3702 | Přerov (5:59) | 2 | Nezamyslice-Přerov jede v ; Zábřeh na Moravě-Česká Třebová jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
7:50 | 4766 | Letovice (7:03) | 3 | ||||
7:55 | 7:56 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | Praha hl.n. (9:54) | 1 | Hutník |
|
7:54 | 7:59 | R 865 | Praha hl.n. (5:40) | Brno hl.n. (9:11) | 4 | Petrov ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
8:00 | 8:02 | IC 583 | Praha hl.n. (6:09) | Bohumín (10:16) | 2 | Bohemia |
|
7:56 | 8:05 | R 866 | Brno hl.n. (6:44) | Praha hl.n. (10:22) | 3 | Svitava vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
8:12 | 5043 | Litomyšl (6:41) | 3 | Litomyšl-Choceň jede v ; Litomyšl – Choceň;Choceň – Česká Třebová v ; | |||
8:13 | 5014 | Pardubice hl.n. (9:16) | 3 | ; | |||
8:22 | 14705 | Skalice nad Svitavou (10:33) | 3 | ||||
8:38 | 23710 | Lanškroun (8:15) | 2 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
8:39 | 5070 | Svitavy (8:22) | 3 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
8:43 | 8:44 | EC 378 | Wien Südbahnhof (5:58) | Ostseebad Binz (19:17) | 4 | Carl Maria von Weber ; Stralsund-Ostseebad Binz jede v a od 3.IV. do 6.VI. a od 18.IX. do 24.X. a 9. – 12., 30.IV., 20., 31.V., od 12.VI. do 12.IX. jede denně a 19. – 23., 25. – 30.XII., 1. – 3.I.; |
|
8:46 | 8:48 | R 705 | Praha hl.n. (6:40) | Luhačovice (11:41) | 2 | Galán ; ; ; |
|
8:52 | 8:53 | Ex 524 | Veselí nad Moravou (6:36) | Praha hl.n. (10:54) | 1 | ||
9:02 | 23711 | Lanškroun (9:28) | 1 | ||||
9:04 | 9:06 | Ex 127 | Praha hl.n. (7:09) | Žilina (12:28) | 2 | Fatra ; ; ; |
|
9:10 | 9:11 | EC 273 | Praha-Holešovice (7:30) | Budapest-Keleti pu. (14:30) | 4 | Jaroslav Hašek |
|
9:09 | 9:11 | R 622 | Horní Lideč (6:27) | Praha hl.n. (11:22) | 1 | Bečva Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n. |
|
9:14 | 4765 | Letovice (9:59) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
9:43 | 5017 | Pardubice hl.n. (8:41) | 3 | Pardubice hl.n. – Česká Třebová | |||
9:52 | 2902 | Čadca (4:35) | 2 | ||||
9:52 | 9:57 | R 867 | Praha hl.n. (7:40) | Brno hl.n. (11:11) | 4 | Svitava ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:56 | 9:58 | EC 146 | Žilina (5:42) | Praha hl.n. (11:54) | 1 | Jan Perner ; ; ; |
|
9:55 | 10:02 | R 868 | Brno hl.n. (8:44) | Praha hl.n. (12:22) | 3 | Slavkov ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
10:00 | 10:02 | Ex 143 | Praha hl.n. (8:09) | Žilina (14:13) | 2 | Odra ; ; ; |
|
10:05 | 3715 | Přerov (11:54) | 2 | ||||
10:13 | 5016 | Pardubice hl.n. (11:16) | 3 | ; | |||
10:43 | 10:44 | EC 174 | Budapest-Keleti pu. (5:28) | Hamburg-Altona (19:43) | 4 | Jan Jesenius ; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
10:46 | 10:48 | R 627 | Praha hl.n. (8:40) | Vsetín (13:14) | 2 | Emil Zátopek ; ; ; |
|
10:52 | 10:53 | EC 128 | Žilina (7:40) | Praha hl.n. (12:54) | 1 | Hradčany Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n. |
|
10:54 | 4768 | Letovice (10:01) | 2 | ||||
10:58 | Sp 1983 | Moravská Třebová (11:35) | 2 | Mladějovský výlet jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX. |
|||
11:04 | 11:06 | Ex 529 | Praha hl.n. (9:09) | Luhačovice (13:41) | 2 | Velehrad | |
11:10 | 11:11 | EC 275 | Praha-Holešovice (9:30) | Bratislava hlavná stanica (13:47) | 4 | Slovan nejede 19.VI. – 4.IX.; ; ; |
|
11:09 | 11:11 | R 702 | Luhačovice (8:12) | Praha hl.n. (13:22) | 1 | Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. | |
11:10 | 11:11 | R 475 | Praha hl.n. (9:18) | Split (5:54) | 4 | Jadran jede 19./20.VI. – 4./5.IX.; ? Bratislava hl. st. – Split ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split |
|
11:14 | 4767 | Letovice (11:59) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
11:43 | 5019 | Pardubice hl.n. (10:41) | 3 | ||||
11:52 | 3306 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:37) | 2 | ||||
11:52 | 11:57 | R 869 | Praha hl.n. (9:40) | Brno hl.n. (13:11) | 4 | Slavkov ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
11:56 | 11:58 | EC 118 | Kraków Główny (6:53) | Praha hl.n. (13:54) | 1 | Comenius ; |
|
11:56 | 12:02 | R 870 | Brno hl.n. (10:44) | Praha hl.n. (14:22) | 3 | Punkva ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
12:00 | 12:02 | EC 115 | Praha hl.n. (10:09) | Warszawa Wschodnia (18:57) | 2 | Praha ; |
|
12:05 | 3717 | Přerov (13:51) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
12:13 | 5018 | Přelouč (13:32) | 3 | Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
12:18 | Sp 1982 | Moravská Třebová (11:41) | 2 | Mladějovský výlet jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX. |
|||
12:38 | 5072 | Svitavy (12:22) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
12:43 | 12:44 | EC 172 | Wien Südbahnhof (9:58) | Hamburg-Altona (22:21) | 4 | Vindobona ; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 28.II. – 13.VI.; ; ; |
|
12:46 | 12:48 | R 707 | Praha hl.n. (10:40) | Luhačovice (15:47) | 2 | Hradišťan Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice |
|
12:52 | 12:53 | Ex 526 | Luhačovice (10:14) | Praha hl.n. (14:54) | 1 | Mojmír | |
12:54 | 4770 | Letovice (12:01) | 2 | jede v a | |||
12:57 | 23712 | Lanškroun (12:31) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
12:58 | 23713 | Lanškroun (13:28) | 3 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
13:04 | 5040 | Choceň (13:38) | 3 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
13:05 | Sv 5071 | Svitavy (13:16) | 3 | ; jede v a 30.IV., 7.V., nejede 26.XII. – 2.I., 1., 8.V., 3.VII. – 28.VIII. | |||
12:59 | 13:06 | EC 121 | Praha hl.n. (11:09) | Košice (19:21) | 2 | Košičan ; ; ; ; |
|
13:09 | 13:11 | R 624 | Vsetín (10:50) | Praha hl.n. (15:22) | 1 | Vsacan Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|
13:10 | 13:11 | EC 171 | Berlin Hbf (6:31) | Budapest-Keleti pu. (18:32) | 4 | Hungaria |
|
13:14 | 4769 | Letovice (13:59) | 4 | ||||
13:23 | 24745 | Moravská Třebová (14:03) | 3 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
13:23 | 24761 | Mladějov na Moravě (13:47) | 2 | jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX. | |||
13:40 | 14704 | Skalice nad Svitavou (11:20) | 3 | ||||
13:42 | 5021 | Pardubice hl.n. (12:41) | 2 | ||||
13:47 | 3781 | Rudoltice v Čechách (13:58) | 2 | jede v | |||
13:52 | 3308 | Bohumín (10:15) | 2 | ||||
13:53 | 4772 | Letovice (13:07) | 3 | jede v | |||
13:52 | 13:57 | R 871 | Praha hl.n. (11:40) | Brno hl.n. (15:11) | 4 | Punkva ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
13:56 | 13:58 | EC 234 | Zvolen osobná stanica (7:28) | Praha hl.n. (15:54) | 1 | Detvan ; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n. |
|
13:56 | 14:02 | R 872 | Brno hl.n. (12:44) | Praha hl.n. (16:22) | 3 | Špilberk vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
14:00 | 14:02 | EC 147 | Praha hl.n. (12:09) | Žilina (18:13) | 2 | Jan Perner ; ; ; |
|
14:05 | 5020 | Přelouč (15:26) | 3 | Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; ; | |||
14:05 | 3719 | Přerov (15:54) | 2 | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
14:14 | 4771 | Letovice (14:59) | 4 | ||||
14:25 | 3783 | Zábřeh na Moravě (15:04) | 2 | jede v | |||
14:29 | 14709 | Skalice nad Svitavou (16:36) | 3 | ||||
14:30 | 14:32 | Sp 1856 | Svitavy (14:13) | Hradec Králové hl.n. (15:57) | 4 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; Česká Třebová-Choceň jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Choceň-Hradec Králové hl.n. jede v ; | |
14:33 | 24760 | Mladějov na Moravě (14:12) | 2 | jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX. | |||
14:40 | 3782 | Rudoltice v Čechách (14:28) | 3 | jede v | |||
14:44 | 24746 | Moravská Třebová (14:06) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
14:43 | 14:44 | EC 170 | Budapest-Keleti pu. (9:28) | Berlin Hbf (21:20) | 4 | Hungaria ; |
|
14:46 | 14:48 | R 629 | Praha hl.n. (12:40) | Horní Lideč (17:33) | 2 | Portáš Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč |
|
14:51 | Sp 1977 | Brno hl.n. (16:11) | 4 | ; jede v | |||
14:52 | 14:53 | EC 120 | Košice (8:39) | Praha hl.n. (16:54) | 1 | Košičan ; ; ; ; |
|
14:54 | 4774 | Letovice (14:02) | 2 | jede v a | |||
14:57 | 23714 | Lanškroun (14:31) | 1 | jede v a , nejede 24.XII. – 1.I. | |||
15:00 | 5045 | Choceň (14:29) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |||
15:02 | 23715 | Lanškroun (15:30) | 1 | ; Česká Třebová-Rudoltice v Čechách jede v a , nejede 24.XII. – 1.I.; Rudoltice v Čechách-Lanškroun nejede 22.XII. – 2.I. | |||
15:02 | 15:04 | Sp 1970 | Brno hl.n. (13:44) | Pardubice hl.n. (16:16) | 3 | jede v ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
15:04 | 15:06 | Ex 525 | Praha hl.n. (13:09) | Luhačovice (17:41) | 2 | ||
15:09 | 3721 | Přerov (16:51) | 2 | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
15:10 | 15:11 | EC 173 | Hamburg-Altona (5:35) | Wien Südbahnhof (18:02) | 4 | Vindobona Hamburg Altona-Berlin Hbf nejede 25.XII., 1.I., 1.III. – 14.VI.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
15:09 | 15:11 | R 704 | Luhačovice (12:14) | Praha hl.n. (17:22) | 1 | Galán Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. |
|
15:14 | 4773 | Letovice (15:59) | 4 | Svitavy-Letovice jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
15:18 | 24747 | Moravská Třebová (15:56) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
15:22 | 14706 | Skalice nad Svitavou (13:20) | 2 | ||||
15:43 | 5023 | Přelouč (14:21) | 3 | Přelouč-Pardubice hl.n. jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |||
15:53 | 3704 | Přerov (13:59) | 2 | ||||
15:53 | 4776 | Letovice (15:02) | 2 | jede v | |||
15:56 | 15:58 | EC 114 | Warszawa Wschodnia (9:13) | Praha hl.n. (17:54) | 1 | Praha |
|
15:52 | 15:59 | R 873 | Praha hl.n. (13:40) | Brno hl.n. (17:11) | 4 | Špilberk ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
15:56 | 16:02 | R 874 | Brno hl.n. (14:44) | Praha hl.n. (18:22) | 3 | Macocha vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
16:00 | 16:02 | EC 119 | Praha hl.n. (14:09) | Kraków Główny (21:46) | 2 | Comenius ; |
|
16:05 | 3723 | Přerov (17:54) | 2 | Přerov-Nezamyslice nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
16:08 | 14711 | Skalice nad Svitavou (18:36) | 3 | ||||
16:13 | 5022 | Pardubice hl.n. (17:16) | 3 | ; | |||
16:14 | 4775 | Letovice (16:59) | 4 | ; jede v | |||
16:39 | 5074 | Svitavy (16:22) | 3 | jede v , nejede 21.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
16:43 | 16:44 | EC 274 | Bratislava hlavná stanica (14:01) | Praha-Holešovice (18:29) | 4 | Slovan nejede 21.VI. – 6.IX.; ; nejede 21.VI. – 6.IX.; ; ; |
|
16:43 | 16:44 | R 474 | Split (21:00) | Praha hl.n. (18:40) | 4 | Jadran jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ; Česká Třebová-Praha hl.n. jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ? Split – Bratislava hl. st. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n. |
|
16:46 | 16:48 | R 703 | Praha hl.n. (14:40) | Veselí nad Moravou (19:23) | 2 | Praha hl.n. – Veselí nad Moravou; Praha hl.n. – Veselí nad Moravou | |
16:51 | 5025 | Pardubice hl.n. (15:41) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
16:53 | 4778 | Letovice (16:02) | 2 | ||||
16:52 | 16:58 | Ex 528 | Luhačovice (14:14) | Praha hl.n. (18:54) | 1 | Velehrad | |
16:59 | 23716 | Lanškroun (16:31) | 1 | ||||
17:02 | 17:04 | Sp 1972 | Brno hl.n. (15:44) | Pardubice hl.n. (18:16) | 3 | jede v a , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
17:04 | 17:06 | EC 129 | Praha hl.n. (15:09) | Žilina (20:28) | 2 | Hradčany Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina |
|
17:09 | 17:11 | R 626 | Vsetín (14:50) | Praha hl.n. (19:22) | 1 | Emil Zátopek ; ; ; |
|
17:10 | 17:11 | EC 175 | Hamburg-Altona (8:19) | Budapest-Keleti pu. (22:32) | 4 | Jan Jesenius Hamburg Altona-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
17:14 | 4777 | Letovice (17:59) | 4 | ; nejede 24., 31.XII. | |||
17:18 | 23717 | Lanškroun (17:41) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
17:30 | 3706 | Přerov (14:59) | 2 | ||||
17:43 | 5027 | Pardubice hl.n. (16:41) | 3 | nejede 24., 31.XII.; | |||
17:53 | 4780 | Letovice (17:05) | 2 | ||||
17:52 | 17:57 | R 875 | Praha hl.n. (15:40) | Brno hl.n. (19:11) | 4 | Macocha ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
17:56 | 17:58 | Ex 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:54) | 1 | Odra ; ; ; |
|
17:56 | 18:02 | R 876 | Brno hl.n. (16:44) | Praha hl.n. (20:22) | 3 | Rudolf Těsnohlídek vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
18:00 | 18:02 | IC 531 | Praha hl.n. (16:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50) | 2 | Hutník ; ; ; |
|
18:08 | 5024 | Pardubice hl.n. (19:16) | 3 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
18:10 | 3319 | Bohumín (21:30) | 2 | Přerov-Bohumín nejede 24., 31.XII. | |||
18:17 | 4779 | Letovice (18:59) | 4 | ; nejede 24., 31.XII. | |||
18:18 | 23719 | Lanškroun (18:41) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
18:22 | 14713 | Skalice nad Svitavou (20:33) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
18:35 | 23718 | Lanškroun (18:13) | 2 | jede v a , nejede 21.XII. – 2.I., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |||
18:39 | 5076 | Svitavy (18:22) | 3 | jede v , nejede 21.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
18:43 | 18:44 | EC 272 | Budapest-Keleti pu. (13:28) | Praha hl.n. (20:31) | 4 | Jaroslav Hašek ; |
|
18:46 | 18:48 | R 623 | Praha hl.n. (16:40) | Vsetín (21:14) | 2 | Bečva Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|
18:51 | Sp 1979 | Brno hl.n. (20:11) | 4 | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
18:52 | 5029 | Pardubice hl.n. (17:41) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |||
18:52 | 18:53 | Ex 126 | Žilina (15:40) | Praha hl.n. (20:54) | 1 | Fatra ; ; ; |
|
19:02 | Sp 1974 | Brno hl.n. (17:44) | 3 | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX. | |||
19:04 | 19:06 | Ex 523 | Praha hl.n. (17:09) | Zlín střed (20:55) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |
19:10 | 19:11 | EC 177 | Berlin Hbf (12:35) | Wien Südbahnhof (22:02) | 4 | Johannes Brahms Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
19:09 | 19:11 | R 706 | Luhačovice (16:14) | Praha hl.n. (21:22) | 1 | Hradišťan ; ; ; |
|
19:14 | 4781 | Letovice (19:58) | 4 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
19:23 | 23721 | Lanškroun (19:47) | 1 | jede v a , nejede 21.XII. – 2.I., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |||
19:35 | 23720 | Lanškroun (19:13) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
19:43 | 5031 | Pardubice hl.n. (18:41) | 3 | nejede 24., 31.XII.; | |||
19:52 | 3708 | Přerov (17:59) | 2 | Zábřeh na Moravě-Česká Třebová nejede 24., 31.XII. | |||
19:53 | 4782 | Letovice (19:02) | 2 | jede v | |||
19:56 | 19:58 | IC 582 | Bohumín (17:45) | Praha hl.n. (21:54) | 1 | Bohemia |
|
19:52 | 19:59 | R 877 | Praha hl.n. (17:40) | Brno hl.n. (21:11) | 4 | Rudolf Těsnohlídek Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
19:56 | 20:02 | R 878 | Brno hl.n. (18:44) | Praha hl.n. (22:22) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:05 | 5026 | Pardubice hl.n. (21:16) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; | |||
20:04 | 20:05 | IC 581 | Praha hl.n. (18:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52) | 2 | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
|
20:08 | 3725 | Přerov (21:51) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:14 | 4783 | Letovice (20:56) | 4 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
20:43 | 20:44 | EC 344 | Beograd (7:30) | Praha hl.n. (22:31) | 4 | Avala ; ; ; Beograd – Praha hl.n. |
|
20:46 | 20:48 | R 621 | Praha hl.n. (18:40) | Vsetín (23:10) | 2 | Matalík Olomouc hl.n.-Vsetín nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|
20:57 | 4784 | Letovice (20:02) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:58 | 23722 | Lanškroun (20:36) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:09 | 21:11 | R 628 | Horní Lideč (18:32) | Praha hl.n. (23:22) | 1 | Portáš ; ; ; |
|
21:10 | 21:11 | EC 379 | Ostseebad Binz (10:42) | Brno hl.n. (22:14) | 4 | Carl Maria von Weber Ostseebad Binz-Stralsund jede v a od 4.IV. do 7.VI. a od 19.IX. do 25.X. a 10. – 13.IV., 1., 21.V., 1.VI., od 13.VI. do 13.IX. jede denně a 20. – 24., 26. – 31.XII., 2. – 4.I.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
21:14 | 15305 | Svitavy (21:32) | 4 | nejede 20.XII. – 3.I. | |||
21:15 | 23723 | Lanškroun (21:38) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:30 | 14712 | Skalice nad Svitavou (19:20) | 2 | Boskovice-Chornice nejede 24., 25., 31.XII.; Chornice-Česká Třebová nejede 20.XII. – 4.I. | |||
21:42 | 5033 | Pardubice hl.n. (20:41) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; | |||
21:43 | 21:44 | EC 70 | Wien Südbahnhof (18:58) | Praha hl.n. (23:31) | 4 | Gustav Mahler Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|
21:52 | R 879 | Praha hl.n. (19:40) | 4 | nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová | |||
21:56 | 21:58 | Ex 140 | Žilina (17:42) | Praha hl.n. (23:54) | 1 | Beskyd |
|
22:00 | 22:02 | Ex 521 | Praha hl.n. (20:09) | Přerov (23:09) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; | |
22:10 | 22:11 | IC 571 | Praha-Holešovice (20:30) | Brno hl.n. (23:14) | 4 | Brněnský drak jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 21.VI. – 6.IX., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 21.VI. – 6.IX., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31 |
|
22:26 | 5044 | Choceň (22:51) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; | |||
22:26 | 24751 | Moravská Třebová (23:06) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
22:30 | 4785 | Březová nad Svitavou (23:01) | 4 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
22:39 | 23724 | Lanškroun (22:17) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
22:42 | 22:43 | R 443 | Praha hl.n. (20:40) | Humenné (9:19) | 2 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
22:55 | 4786 | Letovice (22:00) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
23:03 | 23:05 | R 201 | Praha hl.n. (21:09) | Kraków Główny (6:33) | 2 | Silesia ; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín |
|
23:11 | 23:12 | EC 179 | Berlin-Gesundbrunnen (16:28) | Brno hl.n. (0:15) | 4 | Alois Negrelli Berlin-Gesundbrunnen-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
23:52 | 23:54 | R 471 | Praha hl.n. (21:40) | Budapest-Keleti pu. (8:19) | 2 | Amicus Břeclav-Budapest-Keleti pu. jede 29.V. – 29.IX.; ? Přerov – Břeclav kromě 29.V. – 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břeclav 29.V. – 29.IX.;Břeclav – Budapest-Keleti pu.; Praha |
|
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci