Os 9841 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kladno-Ostrovec | 12:53 | -/2 | |||
Kladno město | 12:55 | 12:56 | |||
Kladno | 13:00 | 13:03 | -/3 | 4 spoje | |
Unhošť | 13:07 | 13:08 | -/2 | ||
Pavlov | 13:11 | 13:12 | |||
Jeneč | 13:16 | 13:16 | -/2 | ||
Hostivice | 13:20 | 13:21 | -/5 | 3 spoje | |
Praha-Ruzyně | 13:25 | 13:30 | -/3 | ||
Praha-Veleslavín | 13:34 | 13:35 | -/1 | ||
Praha-Dejvice | 13:40 | 13:41 | -/4 | ||
Praha-Bubny | 13:46 | 13:47 | -/4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13:51 | IV./7 | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci