R 911 "Emanuel Rádl" | |
Řazení vlaku: Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » | |
Poznámky: Nejede 25.,26.XII.,1.I. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chomutov | 5:45 | -/2 | |||
Odb Chomutov město | 5:48 | 5:49 | |||
Jirkov zastávka | 5:52 | 5:53 | |||
Most | 6:06 | 6:08 | 3/- | 10 spojů | |
Louny střed | 6:39 | 6:40 | |||
Louny | 6:42 | 6:46 | -/3 | 3 spoje | |
Peruc | 7:05 | 7:08 | -/3 | ||
Zlonice | 7:22 | 7:22 | 2 spoje | ||
Slaný | 7:34 | 7:35 | -/4 | 2 spoje | |
Kralupy nad Vltavou | 8:02 | 8:04 | 5/- | 6 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 8:29 | III./4 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci