Vlak 7818 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 19:45 | 1/1 | |||
Praha-Smíchov | 19:52 | 19:53 | 3/- | 5 spojů | |
Beroun | 20:22 | 20:23 | 2/- | 4 spoje | |
Králův Dvůr | 20:26 | 20:27 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 20:29 | 20:29 | |||
Zdice | 20:33 | 20:34 | -/6 | 5 spojů | |
Stašov | 20:37 | 20:38 | |||
Praskolesy | 20:41 | 20:41 | |||
Hořovice | 20:45 | 20:46 | -/4 | ||
Cerhovice | 20:51 | 20:52 | |||
Zbiroh | 20:55 | 20:56 | -/2 | ||
Kařízek | 21:00 | 21:00 | 1/1 | ||
Mýto | 21:03 | 21:04 | |||
Holoubkov | 21:07 | 21:08 | -/3 | ||
Svojkovice | 21:11 | 21:12 | |||
Rokycany | 21:17 | 21:19 | -/3 | 3 spoje | |
Klabava | 21:24 | 21:24 | |||
Ejpovice | 21:26 | 21:27 | 1 spoj | ||
Dýšina-Horomyslice | 21:29 | 21:30 | |||
Chrást u Plzně | 21:32 | 21:33 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 21:41 | 21:42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 21:46 | 1v/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci