Vlak 7816 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Beroun | 18:23 | 2/- | |||
Králův Dvůr | 18:26 | 18:27 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 18:29 | 18:29 | |||
Zdice | 18:33 | 18:34 | -/6 | 5 spojů | |
Stašov | 18:37 | 18:38 | |||
Praskolesy | 18:41 | 18:41 | |||
Hořovice | 18:45 | 18:46 | -/4 | ||
Cerhovice | 18:51 | 18:52 | |||
Zbiroh | 18:55 | 18:56 | -/2 | ||
Kařízek | 19:00 | 19:00 | 1/1 | ||
Mýto | 19:03 | 19:04 | |||
Holoubkov | 19:07 | 19:08 | -/3 | ||
Svojkovice | 19:11 | 19:12 | |||
Rokycany | 19:17 | 19:19 | -/3 | 4 spoje | |
Klabava | 19:24 | 19:24 | |||
Ejpovice | 19:26 | 19:27 | 1 spoj | ||
Dýšina-Horomyslice | 19:29 | 19:30 | |||
Chrást u Plzně | 19:32 | 19:33 | 1/4 | 2 spoje | |
Plzeň-Doubravka | 19:41 | 19:42 | 1 spoj | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19:46 | 2v/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci