Os 7720 | |
Řazení vlaku: 811 + 810 + 811 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 20:35 | -/4 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 20:39 | 20:39 | ||
Lašovice | 20:42 | 20:42 | -/2 | ||
Pustověty | x | 20:45 | 20:45 | ||
Městečko u Křivoklátu | 20:49 | 20:49 | -/2 | ||
Křivoklát | 20:52 | 20:52 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 20:54 | 20:55 | -/2 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 21:00 | 21:00 | ||
Zbečno | 21:03 | 21:08 | -/2 | ||
Račice nad Berounkou | x | 21:11 | 21:11 | ||
Žloukovice | x | 21:14 | 21:14 | ||
Nižbor | 21:18 | 21:18 | -/2 | ||
Hýskov | 21:22 | 21:23 | -/2 | ||
Beroun-Závodí | 21:27 | 21:28 | -/2 | ||
Beroun | 21:30 | 1/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci