R 707 | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmsee448 + 6xB249 Detail řazení » | |
Poznámky: Přeprava listovní pošty pp Praha hl.n. – Přerov ve voze BDbmsee |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Cheb | 6:21 | 2/- | |||
Lázně Kynžvart | 6:39 | 6:40 | |||
Mariánské Lázně | 6:47 | 6:49 | 2/- | 4 spoje | |
Planá u Mariánských Lázní | 7:00 | 7:03 | -/4 | 5 spojů | |
Svojšín | 7:22 | 7:22 | 2 spoje | ||
Stříbro | 7:30 | 7:31 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7:58 | 8:05 | 2z/- | 9 spojů | |
Rokycany | 8:23 | 8:24 | -/4 | 3 spoje | |
Hořovice | 8:46 | 8:47 | -/3 | ||
Zdice | 8:56 | 8:57 | -/5 | 2 spoje | |
Beroun | 9:05 | 9:07 | 3/- | 1 spoj | |
Praha-Smíchov | 9:37 | 9:38 | 2/- | 8 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 9:45 | 10:10 | 2/- | 12 spojů | |
Praha-Libeň | 10:19 | 10:20 | 3/- | 5 spojů | |
Kolín | 10:54 | 10:55 | 2/- | 11 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 11:19 | 11:21 | 4/- | 5 spojů | |
Choceň | 11:39 | 11:40 | 1/- | 2 spoje | |
Ústí nad Orlicí | 11:53 | 11:54 | prask/3 | 4 spoje | |
Česká Třebová | 12:03 | 12:05 | 2/- | 7 spojů | |
Zábřeh na Moravě | 12:52 | 12:54 | 3/- | 5 spojů | |
Olomouc hlavní nádraží | 13:27 | 13:30 | 13 spojů | ||
Přerov | 13:52 | 14:07 | 1/- | 8 spojů | |
Hulín | 14:17 | 14:19 | 1/2 | 6 spojů | |
Otrokovice | 14:27 | 14:29 | 1/3 | 4 spoje | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 14:38 | 14:40 | 1/3 | 5 spojů | |
Moravský Písek | 14:48 | 14:50 | 2/- | 5 spojů | |
Hodonín | 15:02 | 15:03 | 1/3 | 4 spoje | |
Břeclav | 15:17 | 3/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci