R 655 | |
Řazení vlaku: 363 + Aee145 + BDbmsee448 + 3xBee272 + 3xB249 Detail řazení » | |
Poznámky: Praha hl.n. – Brno hl.n. nejede 24.,31.XII. Souprava (vozy čís. 6-8) odjede do Prahy ONJ-odj. jako Sv 29655 v 20.13 h. Souprava (vozy čís. 1-5) odjede 24.,31.XII. do Prahy-Smíchova. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Františkovy Lázně | 16:04 | -/1 | |||
Cheb | 16:17 | 16:21 | 2/- | 6 spojů | |
Lázně Kynžvart | 16:39 | 16:40 | |||
Mariánské Lázně | 16:47 | 16:49 | 2/- | 3 spoje | |
Planá u Mariánských Lázní | 17:00 | 17:03 | -/4 | 1 spoj | |
Stříbro | 17:30 | 17:31 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17:58 | 18:05 | 2z/- | 6 spojů | |
Rokycany | 18:23 | 18:24 | -/4 | 3 spoje | |
Hořovice | 18:46 | 18:47 | -/3 | ||
Zdice | 18:56 | 18:57 | -/5 | 3 spoje | |
Beroun | 19:05 | 19:07 | 3/- | 3 spoje | |
Praha-Smíchov | 19:37 | 19:38 | 2/- | 6 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 19:45 | 20:10 | 2/- | 6 spojů | |
Praha-Libeň | 20:19 | 20:20 | 3/- | 7 spojů | |
Kolín | 20:53 | 20:57 | 4/- | 7 spojů | |
Kutná Hora hlavní nádraží | 21:06 | 21:07 | 2/1 | 2 spoje | |
Čáslav | 21:15 | 21:16 | -/3 | 1 spoj | |
Světlá nad Sázavou | 21:50 | 21:51 | -/6 | 3 spoje | |
Havlíčkův Brod | 22:05 | 22:07 | 3/- | 3 spoje | |
Přibyslav | 22:18 | 22:19 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 22:30 | 22:32 | 3/1 | 2 spoje | |
Tišnov | 23:10 | 23:11 | 3/1 | ||
Kuřim | 23:20 | 23:21 | 2/1 | ||
Brno-Královo Pole | 23:29 | 23:30 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 23:40 | I/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci