R 653 | |
Řazení vlaku: 363 + WLABm62 + WLABmee823 + WLABmee62 + Aee145 + BDbmsee448 + 5xBee272 Detail řazení » | |
Poznámky: Souprava (vozy čís. 362 a 374) přijede z Františkových Lázní jako Sv 7293 v 10.55 h. Souprava odjede do Prahy-Smíchova jako Sv 29652 v 22.10 h. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Cheb | 18:21 | 2/- | |||
Lázně Kynžvart | 18:39 | 18:40 | |||
Mariánské Lázně | 18:47 | 18:49 | 2/- | 2 spoje | |
Planá u Mariánských Lázní | 19:00 | 19:03 | -/4 | 3 spoje | |
Stříbro | 19:30 | 19:31 | |||
Pňovany | 19:39 | 19:40 | 3 spoje | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20:00 | 20:05 | 2z/- | 3 spoje | |
Rokycany | 20:23 | 20:24 | -/4 | 4 spoje | |
Zbiroh | 20:38 | 20:39 | -/3 | ||
Hořovice | 20:46 | 20:47 | -/3 | ||
Zdice | 20:56 | 20:57 | -/5 | 2 spoje | |
Beroun | 21:05 | 21:07 | 3/- | 2 spoje | |
Praha-Smíchov | 21:37 | 21:38 | 2/- | 2 spoje | |
Praha hlavní nádraží | 21:45 | 2/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci